1. Kočkogaining 2024 – Výsledková listina nedělní tříhodinovky

Rank Rank ID Tým Kategorie Členové Čas Trestné minuty Trestné body Nasbírané body Celkové body 1 90 2 70 3 80 4 70 5 80 6 90 7 70 8 70 9 60 10 50 11 50 12 30 13 60 14 50 15 40 16 30 17 70 18 80 19 30 20 30 21 80 22 60 23 40 24 90 25 40 26 30 27 80 28 70 29 40 30 50 31 60 32 90 33 50 34 60 35 50 36 60 37 40 38 70 39 80 40 90 41 70 42 60 43 80 44 90 45 60 46 70 47 60 48 50 49 80 50 90
MO1 MV1 14 Elbow Team MV Žebrák Zbyněk
Hanousek Martin
2:54:35 0 0 550 550 0 0 80 0 0 90 70 70 60 0 50 0 0 0 40 30 0 0 30 30 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
MO2 MV2 17 WITaj MV Krejčík Zbyněk
Lanc Marian
2:40:30 0 0 490 490 0 0 0 0 0 0 70 70 0 0 50 0 60 0 0 30 70 0 30 30 0 0 0 0 0 0 80 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Démon noci MO Sluka Miroslav
nevím nevím
2:48:00 0 0 360 360 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 50 0 60 0 40 0 70 0 30 30 0 0 0 0 0 0 80 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
MO3 30 G-SHIP MO Glier Jan
Glier Matyáš
2:56:15 0 0 290 290 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 50 0 0 0 0 0 0 0 60 40 0 0 30 0 70 40 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
MO4 25 Bobci v akci MO Gelkoff Jan
Gelkoff Rene
1:50:40 0 0 130 130 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 40 30 0 0 30 30 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
32 Single MO Tojnar Jan
00:00:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
29 myskazceska WV Hanousková Michaela
2:57:50 0 0 450 450 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 60 0 0 30 70 0 0 30 0 0 0 0 40 0 80 0 40 0 60 0 0 0 0 0 40 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
WO1 WV1 16 WITaj baby WV Krejčíková Monika
Stackeová Anna
2:51:55 0 0 430 430 0 0 0 0 0 0 70 70 60 0 50 30 60 0 0 0 0 0 30 0 0 60 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
WO2 11 Gajo WO Kadlecová Gabriela
Kadlecová Jolana
2:44:37 0 0 340 340 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 60 0 0 30 70 0 30 30 0 0 0 0 40 0 80 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
WO3 19 Sestry v akci WO Richterová Nataša
Richterová Julie
2:35:09 0 0 190 190 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 40 0 0 30 0 70 0 50 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
WO4 26 Kocici ninjove WO Holbova Radka
Gelkoff Mia
2:46:45 0 0 130 130 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 40 30 0 0 30 30 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
XO1 23 CATRAID por dEPOrte XO Najman Jaroslav
Weissová Zuzana
2:54:45 0 0 900 900 90 0 80 0 80 90 70 70 60 0 50 30 60 50 40 0 70 0 30 30 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
XO2 18 Mimiňáci XO Balcar Aleš
Balcarová Jana
2:57:20 0 0 900 900 0 0 80 0 80 0 70 70 60 50 50 0 0 50 40 0 0 80 0 0 80 60 40 90 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
XO3 10 Bezu XO Kundratová Jana
Kundrata Vít
2:57:45 0 0 640 640 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 40 30 0 0 0 50 60 0 0 60 0 60 40 70 80 90 0 60 0 0 0 0 0 0 0 0
XO4 XV1 13 Kapybary na trati XV Coufalová Martina
Coufal Svatoš
2:54:45 0 0 600 600 0 0 80 0 0 90 70 70 60 0 50 30 0 50 40 30 0 0 0 30 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
XO5 XV2 28 Historici XV Klapka Michal
Klapková Milada
2:50:40 0 0 580 580 0 0 80 0 0 90 70 70 60 0 50 30 0 0 40 30 0 0 30 30 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
XO6 XV3 31 Od studánky XV Mašata Roman
Mašatová Zora
2:50:00 0 0 540 540 0 0 80 0 0 90 0 0 60 0 0 30 60 50 40 30 70 0 0 30 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
XO7 21 Hyeny s kočkou XO Fátor Jan
Pokorná Anežka
2:47:01 0 0 310 310 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 60 0 0 30 70 0 0 30 0 0 0 0 40 0 80 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
XO8 20 GTGM XO Richter Rudolf
Marková Anna
2:52:30 0 0 180 180 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 50 0 0 0 40 30 0 0 30 30 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
XO9 XV4 15 Wet Mountain XV Mulíčková Eva
Mulicek Ondrej
00:00:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
XO10 XV5 22 Strejdátoři XV Strýčková Monika
Strýček Jiří
00:00:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
XO11 XV6 24 MP Outdoor Team XV Grünwald Martin
Valešová Petra
00:00:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
XO12 27 První oddíl XO Důrek Milan
Důrková Pavla
00:00:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0