Novinky

20. 3. 2017

Závodnící pozor! Na noční etapu si můžete zapůjčit českou výkonnou čelovku Lucifer. Páteční noční etapa je sice krátká, ale i tak při dohledávkách oceníte vysoký světelný výkon.
Čelovka Lucifer M4 váží včetně baterie 227 gramů a po dobu 4h vydrží svítit konstantním svitem 800 lumenů. Zapůjčení je za 50 Kč/čelovku, nutná rezervace do 30.3. pomocí objednávkového formuláře.
Více informací o čelovce najdete na stránkách výrobce www.luciferlights.net.

19. 3. 2017

Dnes o půlnoci končí 1. termín přihlášek, za nejlevnější startovné necháme startovat max. opozdilce, kteří se stihnou zaregistrovat zítra. Rozhodli jsme se přijímat i mimosoutěžní přihlášky jednotlivců.
Během víkendu jsme navzdory nevlídnému počasí zavedli cca plovinu kontrol, do fotogalerie jsem přidal odkaz na pár víkendových fotek.
Stále ještě máme volná lůžka v centru závodu, zájemci nechť mne osloví telefonem nebo mailem.

3. 3. 2017

Zveřejnili jsme rozpis 3. Sudetského Tojnárkova bloudění a zprovoznili on-line přihláškový systém.

Kvůli EET jsme se poněkud zdrželi sháněním shromaždiště letošního závodu. Nakonec jsme uspěli v penzionu Stará pekárna v Ostrově u Tisé, poloha na mapy.cz. Tak se můžete začít přihlašovat. O víkendu 31. 3. až 2. 4. se můžete těšit na páteční noční dvouhodinovku, sobotní pětihodinovku a nedělní čtyřhodinové bloudění na historické mapě z roku 1850.

10. 6. 2016

Přidal jsem fotogalerii, ve které můžete sledovat postup příprav závodu.

9. 6. 2016

Přidal jsem odkazy na předchozí dva ročníky Tojnárkova bloudění po Sudetech. V případě 1. STB i 2. STB se jednalo o trénink s účastí pár desítek nadšenců. Příští rok ale hodláme uspořádat regulérní orientační závod s volným pořadím kontrol a časovým limitem (rogaining). Tedy závody to budou vlastně tři. Po páteční noční dvouhodinovce a královské sobotní pětihodinové etapě si jako třešničku na dortu budete moci vychutnat bloudění na historické mapě z roku 1850.
Samozřejmě bude možné přihlásit se i na jednotlivé etapy zvlášť.

8. 6. 2016

Spustili jsme web 3. Tojnárkova Sudetského bloudění, které se uskuteční 31. 3. až 2. 4. 2017 v Ostrově u Tisé. Zatím zde najdete pouze úvodní upoutávku a odkazy na počasí v závodním prostoru.